7,627 Καταχωρήσεις | 234 Σχόλια | 1589 Μέλη
Call Girl delivery..

Home Forums Call-girls Call-girls (Γενικά) Call Girl delivery..

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Inactive

Λοιπον παίδες, σε μια βδομαδα φευγω απο Ελλαδα και λεω πριν φυγω να κανω μια καλη εξοδο. Σκεφτομαι να παρω κανενα call girl αλλα ειμαι λιγο ασχετος. Θα ηθελα να μαθω καποια πραγματακια:
    1ον μπορω να φερω την κοπελα στο σπιτι μου ;
    2ον ολες οι υπηρεσιες που γραφουν στα site πχ ελευθερο στοματικο, 2 εκτονωσεις, 69, cum in face, συμπεριλαμβανονται στη τιμη του βασικου προγραμματος ;
    και 3ον αξιζει η να προτιμησω στουντιο για πιο σιγουρο ;

lickDaDicklickDaDick
    Participant

Επειδη δεν το εχεις ξανακανει, θα σου ελεγα να μην την φερεις σπιτι σου. Μόνο στην περιπτωση που ειναι πολυ γνωστο ονομα και ξερεις πως συμπεριφερεται απο καποιον δικο σου που την εχει παρει ηδη.

Sugar DaddySugar Daddy
    Participant

σιγα γιατι να μην την φερει σπιτι του; εγω πολλες φορες το δοκημασα και δεν εγινε τιποτα

Inactive

Δεν ξερω αν ειναι γνωστη η οχι. Απο γραφειο τη βρηκα αρα λογικα δεν θα γινει καμια μαλακια

night demonnight demon
    Participant

Τι έγινε με το κοριτσι? Κανονισες τιποτα τελικα?

Inactive

Δεν το έχω φιξάρει ακόμα αλλά κατέληξα στην κοπέλα που θέλω. Μάλλον για σπίτι πάντως. Απ’ ότι είδα είναι ψιλογνωστή

Inactive

Agorina mou! Ante kala gamisia tha pw egw! Pes mas entypwseis meta mipws to dokimasoume kai emeis

Inactive

Παιδιά σήμερα η συνάντηση.. Can’t wait! Έχει και κωλάρα η τύπισσα.. ακριβώς ότι γουστάρω! :) :) ;p

freddy 85freddy 85
    Participant

Για πες ρε τελικα, καλη?

Inactive

Κανονίστηκε η συνάντηση και σκάει σπίτι. Ένα θα πω: ήταν γυναίκα με όλη τη σημασία της λέξης και κυρία. Ξεκινήσαμε με στοματικό αυτή σε μένα και εγώ σε εκείνη (ήθελε και εκείνη το μερτικό της) και δεν άντεξα πολύ και έχυσα στο στόμα της. Πάει για μπανάκι και ξεκινάει μετά από λίγο και ο δεύτερος γύρος, ιεραποστολικό. Τελειωσαμε και πάλι και μείναμε για λίγο αγκαλιασμένοι σαν να ήμασταν ζευγάρι. Πολύ τρυφερή γενικά και σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω.
    Τουλάχιστον όταν έρθω πάλι από Αγγλία

Inactive

Ήθελες αγαπουλίτσες μωρέ? :) :)
    Σοβαρά τώρα μπράβο σου που το διασκέδασες αδερφέ!

Participant

Τιποτα δεν γινεται όλα είναι καλα εχω παρει και γω πολλες φορες

SexArtSexArt
    Participant
Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.