3,103 Καταχωρήσεις | 149 Σχόλια | 842 Μέλη
Σκηνικά από κωλόμπαρα

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by george Pan george Pan 6 months, 2 weeks ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    kanelos
    kanelos
    Participant

:bye:
    Ανοιγω αυτό το θρεντ για να γράφει ο καθενας τα σκηνικά του σε κωλόμπαρα ( φασώματα / πιπες / γαμησια )

Θα μοιραστώ μια εμπειρια από αυτά τα στέκια της ηδονης.
    Πηγα μια βολτα από ένα κωλομπαρο οποιος θέλει λεπτομέρειες και περιοχη σε πμ. Ειμαι γενικα από τους τυπους που καυλωνουν περισσοτερο σε τέτοια μαγαζιά και μ αρεσει και πολύ το μάτι. Γενικα γουστάρω να καυλαντιζω με τη γκομενα πρωτα. Θελω να τις γδυνω και όχι να μου έρχονται γδυμένες. Αποψε λοιπον πηγα σε αυτό το μαγαζι που δεν ειχε πολλες γυναικες ειχε 2. Η μια ηταν αδυνατη η άλλη πιο νταρντάνα. Με μακρυ μαλλι ισιο γυρω στα 45 μιλφάρα όπως μου αρέσουνε.

Μολις την ειδα τρελάθηκα… ηρθε προς το μέρος μου και εμενα το μυαλο μου ηταν στα βυζια της φορουσε μαυρες ζαρτιέρες ηρθε αμεσως στην αγκαλια μου και με καλησπέρισε ενώ εγω της χαμογελούσα και της έπιανα τα μπούτια. Μου ειπε ότι χαιδευω ωραια σαν γιατρος Grin τα ειπαμε λιγο την κέρασα αμεσως ένα ποτο αφου καταλαβα ότι με καυλωνε και ηθελα να περάσω μαζι της μερικες ωραιες στιγμές μακρυα από το αγχος της δουλειάς και τις κωλοσκοτουρες και τα πρηξίματα.

Εγω αρχισα να κανω επιθεση βεβαια και να προσπαθω να κατεβάζω το τιραντάκι που φορουσε της κανω μωρο μου θελω να σου γλείψω τη ρογα αυτή μου ειπε ότι με ένα διπλο ποτάκι θα παμε πιο περα απομερα που δεν φαινομαστε και θα κάνουμε ότι θέλω. Της κάνω σιγουρα??? θα με αφησεις να σε χαιδεψω και στο μουνάκι δηλαδή???? λεει ναι αμεεε λεω μην μου φυγεις στο 5λεπτο θελω να κάτσεις όμως λιγο μαζι μου! Εννοείται μου ειπε ότι θα κάτσω. Οποτε φυτιλιασα ένα 20άρικο και πηγαμε προς το σημειο … ηταν λιγο νταρντάνα και φορουσε και μαυρα μποτάκια. Έκατσε στο καναπεδάκι και μου άνοιξε τα ποδια… εγω ορμηξα σαν πεινασμένη υαινα στις βυζάρες της. Μιλαμε απιστευτη βυζάρα αλλα το κωλοσουτιέν δεν εβγαινε ευκολα…. εβαλα τη χουφτα μου από μέσα και απελευθερωσα τις βυζάρες της … αμεσως ορμηξα στην ρογα της ενώ αυτή μου μαλακιζε το πουτσο εξω από το παντελονι ο οποιος ηταν έτοιμος να εκραγεί Undecided μμμμμ πηρα τη ρογα της στο στομα μου και την πιπιλουσα σαν τρελος τα βυζια της ηταν μεγάλα και στητά αλλα όχι ψευτικα να κοιτάνε στο ταβάνι ηταν φυσική βυζαρα και αυτό με τρέλανε ηδη τα σκέφτομαι και καυλωνω πάλι τωρα

Της έγλειφα τη ρογα με μανια ηθελα να πετρώσει ενώ με τα δαχτυλα μου πασπάτευα το κιλοτάκι της σε κάποια φαση εχωσα 2 δάχτυλα από μέσα και αρχισα να της μαλακιζω τη μουναρα ενώ φιλιομασταν στο στομα …. ειχα σεληνιαστεί ευτυχως δεν πηρα πολλα λεφτά μαζι μου. Και χάλασα μονο 35 ευρω εκει. Μαζι και με το δικο μου ποτάκι!!

Το περιεργο είναι ότι το μουνι της ειχε μια περιεργη αίσθηση ισως φορουσε ταμπον και δεν μπορουσα να βάλω βαθεια στην μουνοτρυπα της τα δαχτυλά μου … της προτεινα να μου μαλακισει το πουτσο από μέσα για να τελειώσω θα ήταν τρελο βάλιου για δεδομενα κωλόμπαρων αυτό βεβαια αλλα επειδή την εβλεπα γενικοτερα ότι τραβούσε μου κανει μωρο μου θα πάρουμε άλλο έναν διπλο χορο για να σε τελειώσω εκει της ειπα ότι δεν έχω άλλα λεφτά μαζι μου και μου ειπε ότι δεν με πιστευει … η αληθεια είναι ότι δεν είναι και πολύ πειστικο το ότι δεν θέλουμε να τα χαλάμε σε κωλομπαρα όλα μας τα λεφτά!!!! Ε και καπου εκει τελειωσε και η “συνεύρεση” παντως ειχε τρομερο βυζι η συγκεκριμενη και γενικα αν και λιγο γεματουλα θα ηταν για τρελα γαμησια και χυσίματα στα βυζια και στο στομα. B-) B-)

Anonymous

Το Χαλαρα στο Περιστερι, οτι ποιο ΗΟΤ υπαρχει στην πόλη αυτήν την περίοδο, οι γκομενες δεν ειναι οτι ποιο τελειο αλλα τα κανουν ολα..!

Anonymous

Εγω με ενα 5ευρο (το ποτο μου μονο) εδω σε ενα μπαρ που εχω στην πολη μου μια μερα ειχα γλυψει βυζακι και χαιδευα μουναρα απ’ εξω σε ενα δυνατο ξανθο ρουμανικο πιπινι που μου σκασε τραπεζι. Τωρα ακουω απο κατι αλλους καμμενους να σκανε 2ο 20αρι για διπλο χορο και ξυσ’ τ’ αρχιδια σου δηλαδη δινεις το πρωτο 20αρι και σε αφηνει με τον πουτσο στο χερι ρε τυπε; Σα να επαιρνα call girl να της εδινα 50 και απλα να με τελειωνε με μαλακια..ντροπη.Κακομαθαν και αυτες μου φαινεται. Για τη καυλαντα καλες ειναι, αλλα το εικοσαρι του χορου παω και το παιζω στοιχημα αν ειναι να το καψω ετσι

george Pan
    george Pan
    Participant

Φιλε στα κωλομπαρα (όπως και στα στριπτιτζάδικα) ξέρεις από την αρχη που πάς ότι δεν προκειται να γαμησεις ή αν γαμησεις θα χαλασεις παρα πολλα που εγω προσωπικα δεν ψηνομαι να χαλάσω για δικους μου λογους. Οποτε για την καυλάντα μια στο τοσο μέχρι 30-40 ευρω είναι οκ. Εκεινο που ειχα κατά νου είναι να φυτιλιάσω ένα πριβε στο Άθενς Κουινς να δω πως είναι. Η Θεοδωρα η Ισπανιδα ηταν πολλα υποσχομενη.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.