3,854 Καταχωρήσεις | 187 Σχόλια | 1034 Μέλη
Αλκατραζ Στριπ Show

This topic contains 23 replies, has 22 voices, and was last updated by ΦΑΝΗΣ ΠΕΦ. ΦΑΝΗΣ ΠΕΦ. 1 month ago.

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • Author
    Xististrupon
    Xististrupon
    Participant

Το αλκατραζ κανει πολυ ωραια σοου, αν εισαι λιγουρης η αγαμητος τυφλωνεσε ευκολα αν εισαι χορτασμενος το διασκεδαζεις με πολυ ανεση

roofaTon
    roofaTon
    Participant

Προχτες εξω απο το λακτραζ ειδα ενα τεραστικο και πανηψυλο σαν ρομποτ που χορευε στην εισοδο και ηταν μεσα στα λαμπακια, πραγματικα αν περασεις με το αμαξι και το δεις ξαφνικα βραδυ λες ωχ..χαχαχ Κραχτης τρελος

sexylovergr
    sexylovergr
    Participant

xχαχαχ τον ειδα και εγω εχτες, ξυλοποδαρα φοραει ειναι ολος πρασινα λαμπακια και χορευει πανω στον δρομο  :funnyl:

OliverStone
    OliverStone
    Participant

Οσες φορες περναω δεν τον εχω δει ρε παιδια εγω αυτον ! Εκτος απο αυτο καλο ειναι πριν πατε εκει να τον εχετε παιξει εστω μια φορα να εχουν φυγει τα χοντρα !

assLover
    assLover
    Participant

Το αλκτράζ είναι σταθερή αξία, αρκεί να έχεις καλή διάθεση για να το ευχαριστηθείς. Για να δεις πας και να χαμουρευτεις οχι για να γαμησεις

Sexnow.gr
    Sexnow.gr
    Participant

Μια διορθωση το site ειναι alcatrazclub.gr

Το site ειναι ανανεωμενο και παρουσιαζει ολους τους χορευτες που βγαινουν

roofaTon
    roofaTon
    Participant

Παίζουν πολλά show και γενικότερα είναι από τα καλά στριπτιτζαδικα. Οι χορευτές είναι για όλα τα γούστα ( Άντρες, Γυναίκες )

SexArt
    Participant

το Αλκατραζ πιστευω ειναι ενα απ τα καλυτερα μαγαζια στ αθηνα.. εχει ωραιες κοπελες :good:

ΦΑΝΗΣ ΠΕΦ.
    ΦΑΝΗΣ ΠΕΦ.
    Participant

Τελευταια δεν βλεπω και τον υπερβολικο κοσμο αλλα καλα κρατει με την κριση

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)

You must be logged in to reply to this topic.